Servis & Bakım

Servis & Bakım

R1 servis ekibi, basit bir sorudan gelişmiş ürün ve uygulama desteğine  kadar her talebiniz için size hızlı ve etkin dönüş yapar. Çevrimiçi, telefon veya e-posta yoluyla ulaşan servis isteklerine kısa zamanda yanıt verilir.

 

R1 için teknik servis ciddi bir iştir. Tesiste bir robotun üretim duruşu demek, gelir üretiminin durması anlamına gelir. Bunun yanında imalat plan ve taahhütlerinde aksama riski oluşabilmektedir. Müşterilerine servis sürekliliğini her koşulda sağlama kabiliyeti R1'in övünç kaynağı özelliklerindendir.

 

R1, geniş yedek parça stoğuna, özel onarım kitlerine, hızlı tamir reaksiyonuna, gereken özene ve ihtiyac duyulan daha fazla uzmanlığa haiz olarak, çözülene değin sorununuzu sahiplenir.

 

Servis kapsamında robot controller unit bileşenlerinin yanısıra, kaynak-punta ekipmanları, eoat ekipmanları, pozisyoner ve track motion ekipmanları, upper-lower arm, wirst, motor, gearbox, timing belt, brake unit, counterbalance, kablo paketleri, hortum paketleri, customer connections gibi manipülatör bileşenleri ile otomasyon saha kontrol üniteleri sensör ve aktuatör cihazları,elektrik-hidrolik-pnömatik tesisatlar, fikstürler ve diğer entegre ekipmanlardan kaynaklanan arızaların tümüne müdahale edilebilmektedir.


R1 , geniş spektrumlu bakım listesi de sunarak robotunuz için  tüm kategorilerde bakım hizmeti verebilmektedir. İhtiyaç halinde ve periyodik olarak organize edilebilen bakım çalışmaları ile robotun maksimum verimlilikte çalışması sağlanabilir. Önleyici bakımla birlikte potansiyel problemler belirlenir, sistemin güvenilirliği artar ve daha uzun ömürlü çalışma imkanı elde edilir.


R1 sizinle yakın işbirliği içinde, dünya standartlarında kaliteli hizmet, özelleştirilmiş yerel çözüm sunarak robotik sistemlerinizin performans ve servis ömrünü arttırmaya yardımcı olmak için daima hazır..

Servis & Bakım