Kullanım Sözleşmesi

WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz!
Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirisiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. “R1.com.tr” bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

"r1.com.tr" alan adına bağlı tüm A kayıtları ile yayın yapılan tüm web sayfalarını kapsayan bundan sonra aşağıdaki metinlerde "R1.com.tr" olarak anılacak web sitesi için, web erişim programları, browserlar ve ftp istemciler, indirme yöneticileri ve diğer uygulamalar ile istemci olarak erişen tüm kişi ve organizasyonlar bundan sonra aşağıda "Kullanıcı" olarak adlandırılacaktır."R1.com.tr" sitesi sahibi "R1 Endüstriyel Robot Otomasyon Yazılım İthalat İhracat San. ve Tic. Ltd. Şti." bundan sonra aşağıdaki metinlerde "R1" olarak ta anılabilir.

1. Ticari Markalar, Fikri Mülkiyet, Telif Hakları
"R1.com.tr" sitesi ve R1 logosu ve isim hakları "R1 Endüstriyel Robot Otomasyon Yazılım İthalat İhracat San. ve Tic. Ltd.Şti."ye aittir. Bu sitede yer alan diğer ticari ve hizmet markaları ile bunların logoları sahiplerine ait olup bu markaların kullanımıyla ilgili sorular için, marka sahipleriyle irtibata geçmek gereklidir. Bu web sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin yazılım, ürünler, logolar, v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslar arası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır."R1.com.tr" den alınabilecek her türlü bilgi (yazılı ya da görsel), eleştirel, kötüleyici, yıpratma veya toplum zümre iş kolu mesleki veya sektörel organizasyonları ile  mensuplarını kışkırtmaya yönelik olmaması kardıyla, kaynak gösterilerek ve yazılı olarak ifade edilerek ve ayrıca rahatlıkla görülebilecek büyüklükte "© 2014, R1.com.tr, Tüm Hakları Saklıdır" ifadesi eklenerek kullanımına izin verilmektedir. "R1.com.tr" de yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz. "Kullanıcı", "R1.com.tr" dahilinde bulunan ürünleri, bigileri, her türlü veritabanını, resimleri, metinleri, ikonları, görsel ve işitsel vb. imgeleri, video klipleri, dosyaları, web sitesi, yazılım kodları, html kodu ve diğer kodlar vs. ile , tasarımları, katalogları ve listeleri kısmen ya da tamamen çoğaltamayacağı, kopyalamayacağı, dağıtmayacağı, işlemeyeceğini, online ya da diğer bir yöntem kullanılmak suretiyle göndermeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla, "R1" ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir. Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal; "R1.com.tr" nin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek farklı bir biçimde kullanılamaz.


2. Kullanım Koşullarının Değiştirilmesi
"R1.com.tr" nin herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Bu sayfalarda, mevcut ve güncellenmiş versiyon bulunmaktadır.Bu web sayfalarının kullanılması ile "Kullanıcı", mevcut versiyon ile sınırlandırılmış olduğunu kabul eder.

3. Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair
"R1.com.tr", sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. "Kullanıcı", "R1.com.tr" deki harici linklerin kaynakları üzerinde "R1.com.tr" nin hiçbir kontrolü olmadığı için bu websiteleri ve kaynaklardan ulaşılan bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.

4. Kullanıcı Bilgileri Hakkında
"R1.com.tr" sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve istek formlarının yer aldığı bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. "Kullanıcı"ların bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

5. Hak ve Sorumluluklar
"R1.com.tr" sitesinde bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, "R1.com.tr" ve sahibi 'R1 Endüstriyel Robot Otomasyon Yazılım İthalat İhracat San.ve Tic. Ltd. Şti."  içerikteki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir  satış veya bilgi hatasından dolayı "R1.com.tr" sitesi ve sahibi ye sorumluluk yüklenemez.